امیزش جن با انسان
ساعت ۱٠:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٢/٥  کلمات کلیدی:

جاحظ یکی از بزرگان اهل سنت می‌گوید : به نظر محققین آمیزش بین جن و انسان واقع شده است .
(قبل از بهشتیان ، هیچ کس از آدمی و جن با ایشان ـ زنان بهشتی ـ نیامیخته است . الرحمن/55)
امکان ازدواج جن و انسان در اسلام به قدری بدیهی بوده که علما در این باره نظر داده‌اند. ابن لهیحه روایت کرده است : ان النبی نهی عن نکاح الجن : همانا پیامبر از ازدواج با جن نهی کرده است .
بعضی از بزرگان از جمله علامه مجلسی می‌گوید : حرام نیست زیرا در قران می‌بینیم که تکلیف جن و ان با هم عمومیت دارد.
بعضی از اهل قران و علم مدعی شده‌اند که با جنیان ازدواج کرده‌اند . با این اوصاف باید بپذیریم که جن از لحاظ ساختمان ژنتیکی نیز می‌بایست بسیار شبیه انسان باشد که آمیزش ممکن باشد . ولی این فرزند دورگه ، انسان ات یا جن .
پزشک معروف و محقق وتی درباره جن می‌گوید : آنها از نظر جوهر شبیه ما هستند . بعضی از زنان انها نمی‌توانند پروتوپلاسم را کاملا بپذیرند ، بنابراین آنان زنان بشری را پرورش داده و از انها استفاده می‌کنند تا جنینهای دیگری را حمل کنند . دزدیده شدن زنان و ناپدید شدن انان این مورد را تایید می‌کند .                                               
البته در اینجا هم بهره برداری از زنان ادمی بدون اجازه بوده است . در تعداد قابل توجهی از اسناد موجود تعداد زیادی حاملگی ناهنگام و عجیب به چشم می‌خورد که بعد از مدتی به شکل توجیه ناپذیری از بین رفته است .در جلسات هیپنوتیزم این زنان ربوده شده گفته ‌اند که توسظ افراد ناشناس ربوده شده و به شکلی بارور شده‌اند و سپس در ربایشی دیگر آنها جنین نارس را خارج کرده‌اند . چندین زن ربوده شده در حین خواب یا هیپنوتیزم به مواردی عجیب تر از این هم اشاره کرده‌اند . انها از ملاقات ‌های بعدی توسط موجودات بیگانه یاد کرده‌اند که در طی آن این فرزندان دورگه با قیافه‌های عجیبشان به آنها نشان داده‌ شده‌اند . هیچ یک از این زنان قبلا همدیگر را ندیده بوده و نمی‌شناختند ولی تعریف کردن آنها از شکل ظاهری نوزادان مشابه یکدیگر است .